Loreal Ekspert Wieku 40+ Wygładzający krem do twarzy na noc 50 ml

Manufacturer:
Brand:
VAT rate:
23%
Catalog number:
S047889
Wygładzający krem do twarzy na noc Loreal Ekspert Wieku to wygładzenie i moc przeciwzmarszczkowej pielęgnacji. Przeznaczony dla skóry dojrzałej.
Pojemność: 50 ml
Przeznaczenie: na noc

read more


Loreal Ekspert Wieku 40+ Wygładzający krem do twarzy na noc 50 ml - description

Z upływem czasu zmienia się nasza skóra twarzy, co wiąże się również ze zmianą jej potrzeb. Dlatego, aby wygrać walkę ze starzeniem skóry i odpowiednio zadbać o jej pielęgnację warto sięgnąć po produkt, który nam w tym pomoże.

Loreal Ekspert Wieku 40+ to wygładzający krem na noc przeznaczony dla dojrzałej skóry po 40 roku życia. Swoje skuteczne działanie zawdzięcza wzbogaceniu o biosfery kolagenu, które pomagają zachować skórze jędrność i elastyczność. Przenikają one w głąb górnych warstw naskórka i wypełniają zmarszczki swą objętością.

Krem Loreal Ekspert Wieku 40+ należy stosować codziennie, nakładając ruchami kolistymi na oczyszczoną skórę twarzy i szyi. Działa on na trzy różne sposoby: redukuje zmarszczki - wyraźnie widoczne zmiany sprawiają, że skóra wygląda jędrnie i młodziej, uelastycznia - skóra jest bardziej elastyczna, dzięki czemu wyraźniej zarysowany staje się kontur całej twarzy, nawilża - intensywne nawilżenie przez 24 godziny sprawia, że skóra jest miękka i świeża.

Pojemność: 50 ml
Przeznaczenie: na noc

Loreal Ekspert Wieku 40+ Wygładzający krem do twarzy na noc 50 ml - other versions

Reviews about Loreal Ekspert Wieku 40+ Wygładzający krem do twarzy na noc 50 ml

We've added Your product to the cart
If your order exceeds
150,00 zł
delivery costs, we assume!
  • The largest online shop with cosmetics and sanitary articles
  • Average customers rating - 4.95 / 5.00
  • 14 days reimbursement