Joanna Multi Cream Color Farba do włosów Różany Blond 31.5

Manufacturer:
Brand:
VAT rate:
23%
Catalog number:
S042863
Uzyskaj głęboki i intensywny kolor bez śladu siwizny z farbą do włosów Joanna Multi Cream. Nowoczesna receptura farby została dobrana tak, by nowy kolor wyglądał wyraziście, ale bardzo naturalnie.
Ilość: 1 sztuka

read more


Joanna Multi Cream Color Farba do włosów Różany Blond 31.5 - description

Zmień się na wiosnę! Każda kobieta lubi zmienić coś w swoim wyglądzie. Najbardziej widoczną i zarazem najłatwiejszą zmianą jest odświeżenie kolor włosów – całą twarz wygląda wówczas zupełnie inaczej, jednym zabiegiem zyskujesz zupełnie nowy wygląd.

Farba do trwałej koloryzacji włosów Joanna Multi Cream Color to produkt, który pozwoli Ci wyglądać przepięknie – bez siwizny, za to z głębokim i intensywnym kolorem. Produkt zapewnia olśniewający efekt – mimo pełnego krycia i wyrazistego koloru włosy nadal wyglądają naturalnie. Farba zawiera innowacyjną formułę efektu 3D, który sprawia, że uzyskasz efekt światła przenikającego przez włosy – ciemniejsze warstwy są delikatnie rozświetlone, jakby przechodziły przez nie promienie słońca.

Kolor: Różany Blond 31.5

Opakowanie zawiera:
- tubę z farbą 40 g
- utleniacz w kremie z aplikatorem 60 g
- maseczkę z keratyną w tubce 20 g
- rękawice ochronne
- ulotkę informacyjną

Jeśli szukasz innego koloru Joanna Multi Cream Color koniecznie sprawdź w naszym sklepie – posiadamy szeroki wybór farb koloryzacyjnych, z pewnością znajdziesz coś dla siebie!

Reviews about Joanna Multi Cream Color Farba do włosów Różany Blond 31.5

We've added Your product to the cart
If your order exceeds
150,00 zł
delivery costs, we assume!
  • The largest online shop with cosmetics and sanitary articles
  • Average customers rating - 4.95 / 5.00
  • 14 days reimbursement