Bryza Lanza Sensitive Żel do prania do białego i koloru hipoalergiczny 4,95 L

Manufacturer:
Brand:
VAT rate:
23%
Catalog number:
S040196
Żel do prania tkanin białych i kolorowych o wysokiej jakości działania. Bryza Lanza skutecznie usuwa plamy w zimnej wodzie i posiada właściwości hipoalergiczne. Wystarcza na 75 prań.
Pojemność 4,95 L.

read more


Bryza Lanza Sensitive Żel do prania do białego i koloru hipoalergiczny 4,95 L - description

Chyba każdy z nas lubi mieć czyste i pachnące ubrania, nieprawdaż? Ciężko jest sobie wyobrazić w dzisiejszych czasach życie bez pralki, a co za tym stoi, życie bez środków myjących, piorących, czyszczących. Do niezastąpionych obecnie produktów, które zawierają detergenty ułątwiające czyszczenie zaliczyć możemy, między innymi żele do prania.

Moc usuwania plam w zimnej wodzie.
Hipoalergiczny żel Bryza Lanza Sensitive przeznaczony jest do prania tkanin, zarówno białych, jak i kolorowych, który powstał w trosce o wrażliwą skórę całej rodziny. Formuła produktu pozbawiona jest barwników i wybielaczy, dzięki czemu żel jest łagdony dla skóry. Bryza działa już w 20 stopniach Celsjusza, dzięki temu pranie będzie doskonałe, a ulubione tkaniny na dłużej pozostaną w dobrym stanie.

Składniki INCI: 5-15%: anionowe środki powierzchniowo czynne, mydło, <5%: niejonowe środki powierzchniowo czynne, fosfoniany, kompozycja zapachowa, enzymy, Benzisothiazolinone, Methylisothiazolinone.

Czy wiesz, że...

Czy wiesz, że... Początkowo, aby pozbyć się brudu ubrania moczono w zimnej wodzie rzeki lub strumienia. Później zauważono, że brud lepiej odkleja się od tkaniny, jeśli pociera się go piaskiem. Następnie uderzano praniem o skały oraz zaczęto robić kijanki, czyli kijki lub łopatki, którymi wybijano brud. W 1797 roku zaczęły powstawać pierwsze prototypy tary – faliste prostokątne kawałki blachy otoczone drewnianą lub metalową ramą. Wynalazek był tak praktyczny, że dopiero wynalezienie pralki odesłało go do lamusa. Pierwsze urządzenie imitujące proces ręcznego prania opatentowano w 1846 roku. Było to urządzenie złożone z dwóch pofałdowanych płyt służące do czyszczenia odzieży. Pierwszą mechaniczną pralkę bębnową opatentował w 1851 roku James King, ale jej działanie różniło się od czynności wykonywanych ręcznie.  Kilka lat później powstała pierwsza pralka obrotowa, a w roku 1874 Wiliam Blackstone skonstruował pralkę przystosowaną do użycia w gospodarstwach domowych.

Other products of the brand Bryza

Reviews about Bryza Lanza Sensitive Żel do prania do białego i koloru hipoalergiczny 4,95 L

We've added Your product to the cart
If your order exceeds
150,00 zł
delivery costs, we assume!
  • The largest online shop with cosmetics and sanitary articles
  • Average customers rating - 4.95 / 5.00
  • 14 days reimbursement